Oyun Parası Alım Satım

Referans Sistemi Sözleşmesi

Sitemizde bulunan referans sistemi ile bedava ürün satın alabilirsiniz.

Oyunseverler için tasarlanmış olan sitemizde online oyun ürün satışları yapılmaktadır. Online oyun ürünü derken demek istediğimiz; oyunlarda kullanılan e-pinlerdir. Mesela, League of Legends oyunu içerisinde alışveriş yapabilmeniz için riot puanına ihtiyacınız olmaktadır ya da steam üzerinden bir oyun alacaksanız size steam e-pin kodu gerekmektedir. Oyun içerisinde kullanabileceğiz bu kodları sizlere marketoyun.com isimli sitemiz üzerinden sunmaktayız. 

Site içerisinde kurmuş olduğumuz referans sistemi ile cebinizden para çıkmadan e-pinleri satın alabilirsiniz ya da bu sistem ile birlikte para kazanabilirsiniz. Şimdi sizlere “marketoyun.com referans sistemi nasıl çalışır?” sorusunun yanıtını verelim:

Referans sisteminden yararlanmak için siteye referans linkiniz ile arkadaşlarınızı davet etmelisiniz. Sizin davetiniz ile gelenler yaptıkları her alışverişte size de kazandıracaklar. Öncelikle referans sisteminden yararlanmak için sadece üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olmak ise ücretsizdir. Üye olma işlemleriniz tamamlandıktan sonra Profil kısmında bulunan hesap bilgileri kategorisine girip “Referanslar” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sekmenin altında size ait olan     referans linkini bulabilirsiniz. Bu linki ile birlikte sitemize üye olan arkadaşlarınızın yaptığı her alışverişten sitemizin elde ettiği karın %5’lık kısmı sizin olacaktır. Örneğin; arkadaşınız sitemizden 100 TL alışveriş yaptı ve biz bu 100 TL’den 10 TL kar ediyoruz. Karın yani 10 TL’nin %5’ı sizin olacaktır. 5 TL ve üstü ürünler için geçerli tabiki:)

Sitemize ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz o kadar daha çok para kazanacaksınız. Hesabınızda biriken paralar ile birlikte sitemiz içerisinden alışveriş yapabilirsiniz ya da banka hesabınıza havale isteyebilirsiniz. Referans sisteminden kazanılan paralar sadece e-pin kodu olarak satılan oyunlarda geçerlidir. Yani; Riot Point, Steam Cüzdan Kodu, Ejder Parası, Joy para gibi ürünlerde biriken paranızı kullanabilirsiniz. Oyun parası ve CD-Key satışları için geçerli değildir. 

Sizlere sunmuş olduğumuz bu referans sistemi ile birlikte kazanç elde edebilirsiniz. Sitemize ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz o kadar çok kazanabilirsiniz. Sizlerde hemen sitemize üye olarak referans sistemimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için ise bizlere sitemiz üzerinde bulunan Canlı Destek Hattından ulaşabilirsiniz.a

Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

Tam Destek

Aklınıza takılan bir şey mi var? Müşteri destek ekibimiz yanınızda.

Şaşırtıcı İndirimler

Şaşıracağınız indirimli ürünler ile başka yerde bulamayacağınız teklifler...

Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.

MENÜ
OYUNLAR
0
GİRİŞ YAP
CANLI DESTEK